Jako oficiální distriburtor kávy Tonino Lamborghini a dalších produktů Vám prostřednictvím našich prodejců a obchodních zástupců nabízíme již od roku 2000 veškerý sortiment a doplňky spojené s kávou Tonino Lamborghini. 


KÁVA TONINO LAMBORGHINI

Pečlivě vybraná směs kávových zrn vytváří harmonickou chuť s plným tělem a čokoládovým dozvukem.

Dopřejte si tuto unikátní kávu u vás v kavárně, restauraci, kanceláři nebo doma.

Káva se jménem Tonino Lamborghini navazuje na tradici rodinné firmy, jejíž jméno je synonymem nezaměnitelného italského stylu. Je pražena klasickým způsobem a pod neustálou kontrolou je celý výrobní proces od třídění zrn až po konečné pražení, kde je stabilně sledována její charakteristika, chuť i aroma. Společně s tradicí a mýtem jména Tonino Lamborghini Vám tato káva nabídne nezaměnitelný požitek z pravého italského espressa.

.... nebojte se kvality 


Tonino Lamborghini Espresso - směs kávových zrn - 1kg nebo 2kg balení

Pražená zrnková káva Tonino Lamborghini je balena buď v 1kg balení nebo ve 2kg plechovém obalu (v obou případech se speciálním ventilem pro maximální ochranu suroviny).

Každý kávomilec musí mít na paměti, že pražená káva jako surovina pro přípravu nápoje je velmi náchylná k větrání (únik aromatických látek...) a naopak do sebe může natáhnout pachy, vlhkost a další negativa z okolního prostředí. Správný barista by měl vědět, že musí zrna upražené kávy spotřebovat nejlépe do 6 hodin od otevření balení. Proto je v praxi mnohem praktičtější 1kg balení. O 2kg balení uvažujte pouze v případě, že provozujete kavárnu, kde spotřebujete alespoň jedno balení denně.


Tonino Lamborghini Espresso 

200 g káva zrnková i mletá a 192 g káva pro filtrovanou kávu

Menší balení kávy zrnkové, mleté a také mleté s hrubostí vhodnou pro filtrovanou kávu. Toto balení může doplnit provoz vaší kavárny či restaurace, kde máte zájem nabídnout vašim hostům možnost zakoupení kávy Tonino Lamborghini pro domácí použití k přípravě kávových nápojů.

Dárek pro každého milovníka kávy - Je také vhodné jako velmi atraktivní a elegantni dárek pro různé příležitosti.


Káva bez kofeinu

Zvláštní místo má káva bez kofeinu. Je to káva, která je ještě před procesem pražení specíálně ošetřena a je z ní uvolněno a odseparováno maximální možné množství kofeinu. Tato káva je chuťově odlišná, nicméně nabízí variantu pro kávové nadšence, kteří nemohou z nějakého důvodu požívat kávu klasickou s kofeinem. Obsahuje zbytkové množství 0.10% kofienu.

Bezkofeinová káva Tonino Lamborghini je připravena pro použití v páce kávovaru a je balena v jednotlivých porcích, tak jako čerstvě namletá káva. Lze z ní tedy připravit veškeré kávové nápoje, které připravujete z klasické kávy s kofeinem.

Balení obsahuje 80 porcí bezkofeinové kávy.


KÁVA V KAPSLÍCH A ESE-PODECH *)

KOMPATIBILNÍ KAPSLE NESPRESSO**) 

Pro všechny, kteří mají rádi dobré espresso, ale upřednostňují jednodušší přípravu bez použití mlýnku na menších "podových" nebo "kapslových" kávovarech, tedy kávovarech pro přípravu espressa z kávových kapslí, máme v nabídce ESE-pody i kávové kapsle.

Balení ESE-podů obsahuje 150 ks podů. Balení kávových kapslí pak 100 ks těchto porcí. Balení Nespresso**) -kompatibilních kapslí obsahuje 10 ks.


*) ESE-pody a kávové kapsle je možné použít pouze na kávovarech určených pro použití těchto variant

**) Nespresso - ochranná známka není vlastnictvím společnosti LOHAS s.r.o. ani jiné spřízněné společnosti či osoby.


CUKR TONINO LAMBORGHINI

Přestože se správně připravené espresso sladit nemusí, pár zrnek kvalitního cukru umí zvýraznit a podpořit chuť nápoje. Proto nabízíme jak klasický bílý řepný, tak i hnědý třtinový cukr.

Baleny jsou v kartonu po 1000ks.

Pozn.: Také bílý cukr nyní nabízíme v bílých plochých polštářcích (sjednocení se vzhledem obalu třtinového cukru). Trubičky nadále již nebudou k dispozici.


ČOKOLÁDKY KE KÁVĚ TONINO LAMBORGHINI

Čokoládka ke kávě Tonino Lamborghini z kvalitní čokolády (také "made in Italy") vhodně doplňuje komletní servírování espressa a dalších kávových nápojů.

Balení obsahuje 1000ks.

Upozornění: V současné době nejsou tyto čokoládky k dispozici. Čekáme na info od dodavatele. Rádi vám nabídneme náhradní produkt z naší nabídky.


UBROUSKY TONINO LAMBORGHINI

Ubrousek s potiskem Tonino Lamborghini opět vhodně doplňuje kompletní servírování kávových nápojů. Nejedná se o "rozetku", ta na podšálek nepatří! Podšálek je pod šálek a ne pod "rozetku". Šálek precizně pasuje do podšálku a jakýkoliv mezičlánek v podobě kusu strukturovaného papíru zde vůbec být nemusí.

Balení obsahuje 400ks.


KELÍMKY & VÍČKA TONINO LAMBORGHINI

"COFFEE TO GO" 

Kelímky s potiskem Tonino Lamborghini jsou určeny pro podávání kávových nápojů určených pro odnesení hostem mimo provoz na ulici tzv. coffee to go. Jsou k dispozici ve velikosti pro přípravu espressa (cca 110 ml), cappuccina (cca 220 ml) a ve velikosti pro přípravu kávových nápojů kombinovaných s větším objemem mléka či mléčné pěny - caffè latte... (cca 300 ml). Pro tyto kelímky máme k dispozici také víčka. 

Balení:

kelímky espresso 50ks   &   víčka 50ks 

kelímky cappuccino 50ks   &   víčka 50ks

kelímek caffè latte 50ks  &  víčka 50ksNaše starší webové stránky www.lamborghini-espresso.cz, na kterých můžete nalézt některé doplňující informace, které jsme ještě nestačili zmínit na těchto nových stránkách.