Kávovar, mlýnek, filtrace pro úpravu vody. Zařízení, která jsou nedílnou součásti procesu přípravy kvalitního espressa, či jiného kávového nápoje. Pokud má být výsledný šálek perfektní, musí být připraven na odpovídající technologii. Do kavárny rozhodně patří profesionální pákový kávovar a oddělený mlýnek na kávu. Neopomenutelnou součástí je také zařízení na filtraci vody.

Pro přípravu námi dodávané kávy jsme důkladně vybírali i hlavní dodavatele technologií tak, aby používané komponenty a přístroje byly maximálně spolehlivé a kvalitní. Zároveň musí být schopny připravit perfektní espresso a další kávové nápoje. S politováním musíme konstatovat, že ne každá technologie odpovídá našim představám, byť se "tváří" jako plně profesionální. 

MOŽNOSTI VÝHODNÉHO FINANCOVÁNÍ

FINANCOVÁNÍ - pro námi dodávané technologie pro gastro provozy - kávovary, mlýnky na kávu, filtry atd. nabízíme výhodné financování. Bez navýšení až na období 36 měsíců. V případě potřeby je možný splátkový režimu až na 5 let.  Vyžádejte si kalkulaci na konkrétní složení technologie. 

FINANCOVÁNÍ PRO NEZISKOVÝ SEKTOR a pod.

Pro neziskový sektor, veřejně prospěšné organizace apod. nabízíme speciální, výhodné podmínky pro úhradu a financování námi nabízených technologií.  

SERVIS

SERVIS - pro námi dodávanou technologii zajišťujeme veškerý servis vč. náhradních dílů.

Již více než 18 let spolupracujeme s italským výrobcem kávovarů Vibiemme. Společnost Vibiemme je významným producentem kávovarů s letitou a bohatou zkušeností v oboru, který dodává svá zařízení nejen do Itálie, ale exportuje je do celého světa. Vyvíjí nové a modernizuje používané technologie a komponenty, které pak využívá pro výrobu kávovarů. Tyto se vyznačují nejen svojí nadprůměrnou spolehlivostí a neotřelým designem, ale i schopností připravovat perfektní šálek espressa, cappuccina a dalších kávových nápojů. Pro svoje modely kávovarů je společnost Vibiemme také držitelem certifikace italského národního institutu pro přípravu espressa Istituto Nazionale Espresso Italiano. Tato certifikace potvrzuje, že dané přístroje splňují přísná kritéria pro přípravu espressa a ostatních kávových nápojů a jsou schopny připravit nápoje v perfektní kvalitě. 

V nabídce jsou menší přístroje (jednopákové kávovary), určené do malých provozů, případně pro milovníky perfektně připraveného espressa do domácnosti. Dále nabídka obsahuje přístroje střední 2- a 3- pákové, které jsou vhodné pro restaurace a kavárny se středně velkým až velkým provozem. Výrobce také produkuje i opravdu velké až 4-pákové přístroje, které jsou pak vhodné pro velmi frekventované, vyloženě kavárenské provozy. Z praxe lze však říci, že pro praktické využití zde v České republice, jsou tyto čtyřpákové kávovary ve většině případů ne zcela vhodné.

Otázka výběru vhodného kávovaru pro konkrétní provoz je velmi důležitá a ne zcela jednoduchá. Je třeba brát zřetel na několik klíčových faktorů a skutečně pečlivě zvážit vhodnost vybíraného přístroje. Roli ve volbě sehraje určitě i design kávovaru, který je pak spojený s jeho konkrétním umístěním v provozu. S výběrem vhodného kávovaru i mlýnku jsme připraveni Vám fundovaně pomoci a doporučit Vám odpovídající variantu.

Každý typ námi dodávaného nového kávovaru je schopen Vám připravit vynikající šálek espressa v perfektní kvalitě.

Mlýnek pro správné namletí kávových zrn je také velmi důležitou součástí celé sestavy a jeho výběr opět nelze podcenit. Jako jedni z prvních jsme začali v České republice hromadně používat a dodávat našim partnerům tzv. "fresh" mlýnky, které melou každou porci kávy v reálném čase těsně před přípravou nápoje, čímž maximálně chrání surovinu před "větráním" a degradací. Dlouhodobě spolupracujeme a našim partnerům dodáváme mlýnky italského výrobce Fiorenzato. Je potřeba zvážit využití mlýnku, množství porcí, která je potřeba připravit v určitém časovém horizontu a určitou roli při výběru sehrává i konkrétní používaná směs pražených kávových zrn. 

Společnost Fiorenzato je také držitelem certifikací Istituto Nazionale Espresso Italiano.

Výběr vhodného mlýnku je dobré pečlivě uvážit. Při jeho výběru hraje roli nejen jeho schopnost připravit / namlít určitý počet porcí kávy denně, ale také to, zdali budete připravovat nápoje pouze z jedné nebo více směsí nebo předpokládané průběžné vytížení provozu a další faktory. Při výběru vhodného mlýnku vám rádi poradíme.

Mlýnky Remidag jsou vyráběné italskou společností s více než 30-ti letými zkušenostmi v oblasti přístrojů pro gastro segment. Mimo mlýnků na kávu společnost Remidag vyrábí také mixéry, odšťavňovače citrusů, drtiče ledu a další. Kvalitní materiály, jednoduchý design, spolehlivost - veškeré mlýnky na kávu i další přístroje Redimag jsou vyráběny s důrazem na potřeby klientů při použití moderní technologie. Mlýnky Redimag zajišťují kvalitní a rovnoměrné namletí suroviny. Model Super Fast je schopen připravit 1 porci namleté kávy za ca 2 sekundy. Vše za velmi příznivou cenu.

Správně upravená voda je velmi důležitá nejen pro chuť a vzhled výsledného nápoje. Filtr chrání kávovar před usazováním vodního kamene a současně odstraňuje z vody nežádoucí prvky, které by mohly negativně ovlivnit připravované nápoje. Správným výberem filtru, tedy vhodnou úpravou vody, také významným způsobem zabezpečujeme ochranu kávovaru, což velmi pozitivně přispívá k jeho správné, bezproblémové a dlouhodobé funkci.  

Pro filtraci vody před vstupem do kávovaru používáme velmi osvědčené filtrační systémy společnosti Brita. Filtry Brita dodáváme včetně souvisejících součástí. K dispozici jsou různé typy a velikosti dle požadavku na množství upravované vody a potřeby konkrétní filtrace.

Společnost Brita je také držitelem certifikací Istituto Nazionale Espresso Italiano