PULY CAFF - PROFESIONÁLNÍ ÚDRŽBA 

PRO KÁVOVARY, MLÝNKY A DALŠÍ ZAŘÍZENÍ V GASTRONOMII
PROFESIONÁLNÍ I DOMÁCÍ POUŽITÍ


Již od roku 2000 pracujeme s kávou a téměř stejnou dobu také spolupracujeme se společností Asachimici, která se specializuje na výrobu prostředků pro údržbu a čištění zařízení pro přípravu kávy, čajů, ale i k čištění dalších přístrojů a zařízení v gastronomii. Výrobky této společnosti jsou známy pod názvem Puly Caff.

Za celou dobu naší činnosti jsme vyzkoušeli mnoho podobných výrobků, jejichž producenti nás oslovují a nabízí možnosti spolupráce. Jednalo se o výrobce jak z České republiky, tak i z mnoha jiných zemí, nicméně téměř nikdy nedosahují tyto jiné čističe vlastností a schopností čisticích prostředků Puly Caff. Tyto máme vyzkoušené na profesionálních kávovarech i na domácích přístrojích a vždy odvedou dokonalou práci. Jiné obdobné výrobky pro údržbu a čištění jsou někdy levnější, ale ke stejnému účinku jich musíme spotřebovat výrazně více, tedy v konečném důsledku jsou dražší a navíc se s nimi hůře pracuje.

Tajemství perfektního šálku s kávovým nápojem spočívá nejen v surovině, která se po zpracování a upražení dostane až k vám. Skvělý šálek kávy je také závislý na čistotě technologie a přístrojů, na kterých je nápoj připraven. Tak, jako výčepní zařízení pro pivo nebo pánvička pro přípravu steaku v kuchyni musejí být dokonale čisté, aby chuť piva nebo jídla byla perfektní, tak také kávovary, mlýnky a další přístroje pro přípravu kávových nápojů musí být důsledně udržovány v čistotě. Pražená kávovníková zrna i káva obsahují oleje a další prvky, které při přípravě ulpívají na povrchu součástí kávovarů, mlýnků a také mléko v cestách pro přípravu mléčné pěny. Všechny tyto díly musejí být každodenně precizně udržovány a čištěny. Pouze perfektně vyčištěný stroj může připravit perfektní nápoj. Za několik minut máte vše hotovo a vyčištěno a připraveno pro další použití.  

V nabídce máme jak detergenty pro čištění kávových cest, tak i přípravky pro údržbu a čištění mléčných cest, odvápňovače pro údržbu částí a zařízení, jež jsou v kontaktu s vodou a zanášejí se vodními minerály a také nástroje a pomůcky, které jsou vhodné pro tyto pracovní úkony (čisticí kartáčky, nádoby pro přípravu čistících emulzí a pod.). Vše jak pro profesionální - pákové kávovary a mlýnky, ale také pro domácí kávovary a kávovary pro přípravu nápojů z podů a kapslí.

Puly Caff Detergent pro údržbu a čištění kávových cest - čistící prášek

Puly Caff Detergente pro údržbu a čištění kávových cest - čistící tablety

Puly Milk Detergent pro údržbu a čištění mléčných cest - tekutý přípravek

Puly Cleaner Decalcificant pro údržbu a čištění od usazenin vodním kamenem - prášek

Puly Caff Calcinet pro údržbu myček nádobí a praček - prášek

Puly Grind pro údržbu a čištění mlýnků na kávu - prášek