Horká čokoláda jako nápoj představuje klasický italský způsob přípravy horkého lahodného čokoládového nápoje. Pro období chladných měsíců a zimy je nepostradatelnou součástí nabídky každé kavárny či restaurace. Nabídnout můžete klasické tři základní druhy - horká čokoláda hnědá classic, horká čokoláda bíla a horká čokoláda hořká hnědá (se sníženým obsahem cukru) - oblíbená zejména u zástupkyň něžného pohlaví. Dále vám můžeme nabídnout  směsi s různými příchutěmi. Velmi oblíbená z těchto variant je horká čokoláda s příchutí ořechu, banánu, jahody a amareta.

Tyto horké nápoje jsou koncipovány pro smíchání s mlékem a přípravu pomocí páry z kávovaru. Máme však i jednu věrnou zákaznici - babičku, která pro svá vnoučata připravuje tento nápoj doma v plecháčku na sporáku.

Horká čokoláda classic a horká čokoláda bílá jsou baleny v 1kg balení. Ostaní pak v baleních s 25 ks jednotlivých porcích v kartonu.


3 mušketýři aneb naši favorité

horká čokoláda classic / lattè

horká čokoláda bianca

horká čokoláda fondente / dark


horká čokoláda banana

horká čokoláda baccio bianco

horká čokoláda amaretto

horká čokoláda fragola

horká čokoláda nocciola

horká čokoláda pera


Výše uvedené nápoje mohou obsahovat alergeny. Pro přesné složení jednotlivých druhů vč. výskytu alergenů nás neváhejte kontaktovat.