LOHAS COFFEE

single origin, estate & farmer's coffee, excellence of coffee - my coffee


V tomto případě jde hlavně o "vaši kávu" a současně o kávová zrna, která jsou vhodná také pro další způsoby přípravy kávových nápojů, tedy nejenom pro přípravu espressa. 

Kávová zrna nejsou konstantní surovina a ani káva jako nápoj není vždy stejná. Je tady neskutečně široký prostor pro nikdy nekončící hru, vytváření různých souznění chutí, experimenty s vůněmi atp. U kávovníku a péčí o něj to začíná, sběrem a zpracováním pokračuje, správným skladováním, přepravou a vhodným pražením a mícháním graduje .... no a přípravou nápoje to nekončí, protože až teprve konzumace nám potvrdí, zda celá cesta, od klíčícího zrnka kávovníku v "kávovníkové školce" až po hotový nápoj na stole před námi, byla úspěšná a my si užíváme nápoj, který nás obohacuje a je pro nás příjemné si ho vychutnávat. Káva je skutečně kouzelný nápoj a cesta jejího vzniku je velice barvitá. Stejně pestrou škálu a koncert chutí a vůní si můžete představit i ve vašem šálku či skleničce s kávovým nápojem. 

Máte-li zájem o vlastní směs kávových zrn, můžeme vám nabídnout různá zrna zelené kávy, kterou si buď upražíte sami nebo ji pro vás upražíme my. Přichystáme vám jak zrna jedné odrůdy kávovníku z jednoho místa, tak i směs zrn různých kávovníků z různých koutů světa ve vámi zvolené kombinaci. 

Oblasti, ze kterých máme zelená zrna pravidelně k dispozici: Brasil, Columbia, Cuba, Ecuador, Etiopia, Guatemala, Honduras, India, Mexico.   

Pro aktuální nabídku nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem.