FILTRACE VODY BRITA


FILTRY BRITA

Správně připravené espresso nebo čaj? Dlouhá, spolehlivá životnost kávovaru a jeho nízká poruchovost... K tomu je nutně potřeba vodu zbavit minerálů (vodního kamene) a dalších nežádoucích prvků. 

Pro správnou přípravu espressa a dalších kávových nápojů a čajů v požadované kvalitě a současně také pro dlouhodobou, bezproblémovou a spolehlivou funkci kávovaru (nebo jiné technologie pracující s vodou), je nezbytné vybavit sestavu vhodnou filtrační jednotkou. 

... a proč chodit ke "kovaříkovi", když můžeme jít ke "kováři". Filtry a filtrační systémy Brita zajišťují nejvyšší úroveň filtrace, které je zapotřebí pro přípravu espressa, čajů i jiných nápojů na nejvyšší možné úrovni. Dle "kvality" vody, resp. dle obsahu minerálů a dalších prvků obsažených ve vodě, je potřeba zvolit správnou filtraci a její kapacitu. 

Dlouhodobě a s maximální spokojeností používáme v našich sestavách filtry Brita. Společnost Brita je leaderem v technologii pro filtraci vody a zabezpečuje požadovanou úroveň filtrace tak, aby nápoje byly na nejvyšší možné úrovni. Při použití filtrace Brita současně chráníme technologii před zanášením vodním kamenem. Tím pomáháme její dlouhodobé a spolehlivé funkčnosti. Prodlužují se servisní intervaly, výrazně se snižuje poruchovost způsobená zanášením vodním kamenem. Tím se nezanedbatelně snižují také náklady na údržbu a servis zařízení. 

Profesionální kávovar je technologie, která při správné údržbě může sloužit desítky let. Vodní kámen a jiné prvky, pokud nejsou z vody dostatečně odstraněny, se dostávají do kávovaru (či jiné technologie) a způsobují závažná poškození. Ta pak způsobují častější závady a vyřazení technologie z provozu, spojená se servisními zásahy, což je finančně náročné. Současně tyto závady způsobují nežádoucí provozní komplikace. 


K dispozici jsou hlavy s konstantním průtokem nebo hlavy s nastvitelným průtokem filtrované vody. Dále pak filtrační jednotky různých velikostí (kapacity) dle konkrétní potřeby. 

Úroveň kvality pitné voda v ČR se v různých místech poměrně výrazně liší. Často jsme zásobováni vodou, která kromě minerálů obsahuje i jiné prvky, které negativně ovlivňují vzhled i chuť výsledného nápoje. 

S vhodným typem a velikostí filtrační jednotky vám rádi poradíme.Změna informací a uvedených parametrů vyhrazena. Zpracováno s použitím materiálů společnosti Brita GmbH DE.