OMEZENÍ PRODEJE, PROVOZU a SLUŽEB V DOBĚ NOUZOVÉHO STAVU - COVID

Vážení zákazníci, provoz našeho obchodu, prodeje a poskytování služeb je v současnosti omezen v rámci nařízení vlády a opatření z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s výskytem koronaviru.

Snažíme se, aby naše činnost byla co nejméně ovlivněna současnou situací, nicméně některé z našich produktů a služeb jsou v současnosti nedostupné nebo je jejich dodání a poskytnutí omezené.  Omlouváme se za případné komplikace.

  • VELKOOBCHOD - provoz bez většího omezení, zavážíme nebo zasíláme přepravní službou
  • MALOOBCHOD - provoz omezen, zboží můžete objednat telefonicky nebo e-mailem nebo kontaktním formulářem - kontakt, zasíláme přepravní službou (i v rámci Brna a okolí)
  • ŠKOLENÍ a KURZY - dočasně zrušeno. Po dobu vládního omezení školení a kurzy neprovádíme a nové termíny zatím nevypisujeme. Po zlepšení situace a uvolnění budeme kurzy a školení v dřívějším rozsahu nadále poskytovat. V případě Vašeho zájmu nám napište, abychom Vás mohli včas informovat o nových termínech.
  • KONZULTACE a PORADENSTVÍ- rozsah omezen, dle charakteru možné částečně řešit telefonicky
  • SERVIS PŘÍSTROJŮ & ZAŘÍZENÍ - částečné omezení - dle služby a zařízení

Vzhledem k aktuálnímu vytížení přepravních společností se může doručení zásilek nepatrně zpozdit. Převážně je však stále zboží doručováno druhý den po odeslání. V rámci snížení počtu kontaktů se snažíme odesílání objednávek soustředit na dny úterý a čtvrtek.

Při vyzvednutí objednávky nebo vyřízení servisu dodržujte prosím na prodejně nařízená opatření. Používejte dezinfekci, noste roušky a dodržujte odstupy minimálně 2 m. V provozovně platí limit  1 zákazník na 15 m2 prodejní plochy. Omlouváme se za případné nepohodlí.

Děkujeme za pochopení.